Události
 Kontakt
okna & dveře KAPSIA
  Vendryně 326
  73984   Vendryně
  okna dveře tel: 606 023 517
  stavebniny tel: 602 345 557
 
  stavebninykapsia@seznam.cz
 Newsletter
 Kalkulačka měn
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 ShoutBoard
jirka:  nemáte otevirací dobu.
 1 / 25 

DVEŘE

Naší hlavní dodavatelé dveří:
 

Jak se staví sen​           Bohemia Okno - platová a hliníková okna a dveře    ​ logo


Dveře se významnou měrou podílí na vytváření bezpečného a klidného bydlení. Naše dveře jsou standartně vybaveny mnoha bezpečnostními prvky.  

Také izolační vlastnosti dveří, jak tepelné, tak i zvukové, ocení každý člen domácnosti. Hodnota dveří ovšem nespočívá pouze ve funkčnosti, ale také v designu. Proto sledujeme vývoj a trendy u nás i ve světě, dle těchto poznatků přenášíme inovace do vlastních výrobků. Mnohaleté zkušenosti ve spojení s moderními technologiemi vedou k produkci vysoce kvalitních dveří, na něž je poskytována pětiletá záruka. 


Dveře mohou být osazeny obyčejným nebo bezpečnostním kováním a klikami různých tvarů a typů. Nabízená izolační trojskla, mohou být čirá, pískovaná nebo vzorovaná. Dveře jsou opatřeny lazurou nebo krycí barvou, jež účinně chrání povrch a současně barevně ladí s fasádou domu.

Interiérové dveře jsou rozděleny do několika modelů, které se navzájem liší konstrukcí, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno širokým výběrem skel a zasklívacích lišt.
 

Máte zájem o naše služby? Chcete více informací? Neváhejte nás kontaktovat.