Události
 Kontakt
okna & dveře KAPSIA
  Vendryně 326
  73984   Vendryně
  okna dveře tel: 606 023 517
  stavebniny tel: 602 345 557
 
  stavebninykapsia@seznam.cz
 Newsletter
 Kalkulačka měn
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 ShoutBoard
jirka:  nemáte otevirací dobu.
 1 / 25 

Hliníkovo dřevěná okna Stollar

Jsou to okna, ve kterých bylo spojeno dřevo a hliník takovým způsobem, aby maximálně využít užitkové a estetické hodnoty každé suroviny.

Dřevo je odedávna známá a pro životní prostředí příznivá surovina, která současně vytváří v interiéru teplé a příznivé klima.

Hliník zevnější použití tvoří ochranu pro dřevo a je zárukou trvanlivosti.


hliníkovo-dřevěná okna

Hliníkovo-dřevěná okna –
vlastnosti konstrukce


Použití hliníkovo-dřevěných oken umožňuje udržení teplého klimatu v interiéru se současnou zárukou, že hliník zajistí oknům zvenčí nejlepší ochranu před vlivem atmosférických podmínek, a tím samým jejich dlouhodobou trvanlivost.

Trvanlivost a snadnost konzervace způsobují, že je to nejlepší ekonomická volba. Díky dlouhodobé trvanlivosti takových oken jak rovněž snadnosti jejich konzervace jsou provozní náklady minimální.

Povrch hliník nebudete muset nikdy natírat.

Volbou okna vyrobeného spojením dřeva a hliníku zákazník obdrží prakticky nezničitelný výrobek, když hliník chrání dřevo jak kůra chrání strom.
 


Profil SOFT-LINE

hliníkovo-dřevěná okna

Profil Soft-Line má velmi stylový a současně moderní design, určený pro zákazníky oceňující novátorská řešení. Profil STANDARD

hliníkovo-dřevěná okna

Profil Classic je výrobek určený pro zákazníky, kteří oceňují tradiční řešení. Charakterizuje se klasickým, ostrým tvarem hran hliníkových profilů.