Události
 Kontakt
okna & dveře KAPSIA
  Vendryně 326
  73984   Vendryně
  okna dveře tel: 606 023 517
  stavebniny tel: 602 345 557
 
  stavebninykapsia@seznam.cz
 Newsletter
 Kalkulačka měn
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 ShoutBoard
jirka:  nemáte otevirací dobu.
 1 / 25 

ZÁMKOVÁ SKLÁDANÁ DLAŽBA

Nepřehlédnutelnou součástí každého domu je zahrada a terénní úpravy okolí. Právě venkovní dlažba, tedy zpevněné plochy jako chodníky, parkoviště, příjezdové cesty a nájezdy ke garážím nebo terasy a okolí bazénů, mohou svojí úpravou a originalitou stavbu a její styl výtvarně doplnit a esteticky povýšit. Kombinaci estetických a praktických výhod venkovních dlažeb za dostupnou cenu nabízí  PRESBETON.

Společnost PRESBETON Nova s. r. o. a PRESBETON Drahotuše s.r.o. patří k předním výrobcům betonového zboží v České republice. Tyto výrobky jsou určeny pro využití jak v soukromém sektoru (okolí rodinných domů, terasy, zahrady aj.), tak i ve veřejném (parky, náměstí, chodníky, cyklostezky, parkoviště aj.):


 

Vzorové systémy:

Systém 4 Rustikal

Vzorová sestava dlažeb, obrubníků, zdicích prvků a schodišťových stupňů, které lze spolu vzájemně kombinovat z hlediska barev a povrchů. Vzorový systém „Rustikal“ vychází z přirozeně vypadájících prvků, které imitují přírodní materiály nebo připomínají časy dávno minulé.


 
 

Systém 6 Rustikal

Vzorová sestava dlažeb a zdicích prvků, které lze spolu vzájemně kombinovat z hlediska barev a povrchů. Vzorový systém „Rustikal“ vychází z přirozeně vypadájících prvků, které imitují přírodní materiály nebo připomínají časy dávno minulé.

Prohlédněte si produktový katalog 2015