PRODEJNA A STAVEBNINY: Vendryně 326, 739 94 Vendryně
Dveře
Vlastní navigaceHomePageOkna & Dveře & Vrata ∘ Dveře
Dveře se významnou měrou podílí na vytváření bezpečného a klidného bydlení. Naše dveře jsou standartně vybaveny mnoha bezpečnostními prvky.
Také izolační vlastnosti dveří, jak tepelné, tak i zvukové, ocení každý člen domácnosti. Hodnota dveří ovšem nespočívá pouze ve funkčnosti, ale také v designu. Proto sledujeme vývoj a trendy u nás i ve světě, dle těchto poznatků přenášíme inovace do vlastních výrobků.
Vchodové dveře
Proměňte své vstupní dveře v opravdovou bránu do svého domova. Dveře PERITO se vám dokonale přizpůsobí. Jednoduše si vyberte plastové, hliníkové nebo prosklené dveře, a v našem modelovém domě si je vyzkoušejte...
Interiérové dveře
Interiérové dveře rámové
Rámové vnitřní dveře jsou v současné době vítězem ve výrobě dveří. Dveřní křídlo se skládá z HDF profilů, každý rámový díl je samostatně obalen umělou nebo přírodní dýhou. Opláštění každého dílu samostatně zaručuje skryté spoje povrchů a proto jsou vnější hrany dveří jsou bez znatelných spojů a mezer.
Konstrukce rámových dveří je unikátní tím, že v prosklených modelech není potřeba používat orámovaní. Sklo u rámových dveří je zapuštěno přímo do HDF hranolu, díky čemu celá plocha dveřního křídla neobsahuje žádné vystouplé rámečky, maximální tloušťka dveřního křídla je 4 cm.
Sinco, Fosca, Emena, Verano, Ena, Trevi, Tresta, Nestor, Auri, Elsa, Premium, Piano, Scala, Vetro A, Vetro B, Vetro C, Vetro D, Vetro F
Deskové DRE interierové dveře
Lack u Lack TOP, Ascada i Ascada TOP
Lakované DRE interierové dveře
Even, Lexa, Duo, Ivi
Tento sortiment je tak široký, že bližší informace jsme vám schopni poskytnout na adrese showroomu, kde máme také vybrané druhy zboží na ukázku k dispozici. Těšíme se na Vaší návštěvu.
"Nový" e-shop
Připravili jsme pro vás zcela nový e-shop. Vše se modernizuje a i my do svého prodeje zařazujeme elektronický obchod.
Jsme největším partnerem společnosti DEDRA v České republice a to nám dovoluje mít ty nejvýhodnější ceny na našem trhu. Podívejte se do našeho E-SHOPU A NAKUPUJTE!
Všechna práva jsou vyhrazená provozovatelem webu.