SHOWROOM: Vendryně 326, 739 94 Vendryně
Dveře
Vlastní navigaceHomePageOkna & Dveře & Vrata ∘ Dveře
Dveře se významnou měrou podílí na vytváření bezpečného a klidného bydlení. Naše dveře jsou standartně vybaveny mnoha bezpečnostními prvky.
Také izolační vlastnosti dveří, jak tepelné, tak i zvukové, ocení každý člen domácnosti. Hodnota dveří ovšem nespočívá pouze ve funkčnosti, ale také v designu. Proto sledujeme vývoj a trendy u nás i ve světě, dle těchto poznatků přenášíme inovace do vlastních výrobků.
Vchodové dveře
Proměňte své vstupní dveře v opravdovou bránu do svého domova. Dveře PERITO se vám dokonale přizpůsobí. Jednoduše si vyberte plastové, hliníkové nebo prosklené dveře, a v našem modelovém domě si je vyzkoušejte...
Interiérové dveře
Interiérové dveře rámové
Rámové vnitřní dveře jsou v současné době vítězem ve výrobě dveří. Dveřní křídlo se skládá z HDF profilů, každý rámový díl je samostatně obalen umělou nebo přírodní dýhou. Opláštění každého dílu samostatně zaručuje skryté spoje povrchů a proto jsou vnější hrany dveří jsou bez znatelných spojů a mezer.
Konstrukce rámových dveří je unikátní tím, že v prosklených modelech není potřeba používat orámovaní. Sklo u rámových dveří je zapuštěno přímo do HDF hranolu, díky čemu celá plocha dveřního křídla neobsahuje žádné vystouplé rámečky, maximální tloušťka dveřního křídla je 4 cm.
Sinco, Fosca, Emena, Verano, Ena, Trevi, Tresta, Nestor, Auri, Elsa, Premium, Piano, Scala, Vetro A, Vetro B, Vetro C, Vetro D, Vetro F
Deskové DRE interierové dveře
Lack u Lack TOP, Ascada i Ascada TOP
Lakované DRE interierové dveře
Even, Lexa, Duo, Ivi
"Nový" e-shop
Připravili jsme pro vás zcela nový e-shop. Vše se modernizuje a i my do svého prodeje zařazujeme elektronický obchod.
Jsme největším partnerem společnosti DEDRA v České republice a to nám dovoluje mít ty nejvýhodnější ceny na našem trhu. Podívejte se do našeho E-SHOPU A NAKUPUJTE!
Všechna práva jsou vyhrazená provozovatelem webu.