SHOWROOM: Vendryně 326, 739 94 Vendryně
Dveře
Vlastní navigaceHomePageOkna & Dveře & Vrata ∘ Dveře
Dveře se významnou měrou podílí na vytváření bezpečného a klidného bydlení. Naše dveře jsou standartně vybaveny mnoha bezpečnostními prvky.
Také izolační vlastnosti dveří, jak tepelné, tak i zvukové, ocení každý člen domácnosti. Hodnota dveří ovšem nespočívá pouze ve funkčnosti, ale také v designu. Proto sledujeme vývoj a trendy u nás i ve světě, dle těchto poznatků přenášíme inovace do vlastních výrobků. Mnohaleté zkušenosti ve spojení s moderními technologiemi vedou k produkci vysoce kvalitních dveří, na něž je poskytována pětiletá záruka.
Dveře mohou být osazeny obyčejným nebo bezpečnostním kováním a klikami různých tvarů a typů. Nabízená izolační trojskla, mohou být čirá, pískovaná nebo vzorovaná. Dveře jsou opatřeny lazurou nebo krycí barvou, jež účinně chrání povrch a současně barevně ladí s fasádou domu.
Interiérové dveře jsou rozděleny do několika modelů, které se navzájem liší konstrukcí, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno širokým výběrem skel a zasklívacích lišt.
Máte zájem o naše služby? Chcete více informací? Neváhejte nás kontaktovat.
Bezpečnostní vstupní dveře
Vstupní dveře se významnou měrou podílí na vytváření bezpečného a klidného bydlení. Naše dveře jsou standartně vybaveny mnoha bezpečnostními prvky.
Nabízíme renomované bezpečnostní dveře firmy Stoldrew. Tato firma figuruje na trhu jíž více jak 25 let a má širokou nabídku jak dřevěných dveří, tak bezpečnostních dveří, ale i intériérových dveří.
Interiérové dveře
Interiérové dveře rámové
Rámové vnitřní dveře jsou v současné době vítězem ve výrobě dveří. Dveřní křídlo se skládá z HDF profilů, každý rámový díl je samostatně obalen umělou nebo přírodní dýhou. Opláštění každého dílu samostatně zaručuje skryté spoje povrchů a proto jsou vnější hrany dveří jsou bez znatelných spojů a mezer.
Konstrukce rámových dveří je unikátní tím, že v prosklených modelech není potřeba používat orámovaní. Sklo u rámových dveří je zapuštěno přímo do HDF hranolu, díky čemu celá plocha dveřního křídla neobsahuje žádné vystouplé rámečky, maximální tloušťka dveřního křídla je 4 cm.
Sinco, Fosca, Emena, Verano, Ena, Trevi, Tresta, Nestor, Auri, Elsa, Premium, Piano, Scala, Vetro A, Vetro B, Vetro C, Vetro D, Vetro F
Deskové DRE interierové dveře
Lack u Lack TOP, Ascada i Ascada TOP
Lakované DRE interierové dveře
Even, Lexa, Duo, Ivi
"Nový" e-shop
Připravili jsme pro vás zcela nový e-shop. Vše se modernizuje a i my do svého prodeje zařazujeme elektronický obchod.
Jsme největším partnerem společnosti DEDRA v České republice a to nám dovoluje mít ty nejvýhodnější ceny na našem trhu. Podívejte se do našeho E-SHOPU A NAKUPUJTE!
Všechna práva jsou vyhrazená provozovatelem webu.