SHOWROOM: Vendryně 326, 739 94 Vendryně
Hliníkovo dřevěná okna Stollar
Vlastní navigaceHomePage ∘ ∘ Okna & Dveře & VrataOkna ∘ Hliníkovo dřevěná okna Stollar
Jsou to okna, ve kterých bylo spojeno dřevo a hliník takovým způsobem, aby maximálně využít užitkové a estetické hodnoty každé suroviny.
Dřevo je odedávna známá a pro životní prostředí příznivá surovina, která současně vytváří v interiéru teplé a příznivé klima.
Hliník zevnější použití tvoří ochranu pro dřevo a je zárukou trvanlivosti.
Vlastnosti konstrukce
Použití hliníkovo-dřevěných oken umožňuje udržení teplého klimatu v interiéru se současnou zárukou, že hliník zajistí oknům zvenčí nejlepší ochranu před vlivem atmosférických podmínek, a tím samým jejich dlouhodobou trvanlivost.
Trvanlivost a snadnost konzervace způsobují, že je to nejlepší ekonomická volba. Díky dlouhodobé trvanlivosti takových oken jak rovněž snadnosti jejich konzervace jsou provozní náklady minimální.
Povrch hliník nebudete muset nikdy natírat.
Volbou okna vyrobeného spojením dřeva a hliníku zákazník obdrží prakticky nezničitelný výrobek, když hliník chrání dřevo jak kůra chrání strom.
Profil SOFT-LINE
Profil Soft-Line má velmi stylový a současně moderní design, určený pro zákazníky oceňující novátorská řešení.
Profil STANDARD
Profil Classic je výrobek určený pro zákazníky, kteří oceňují tradiční řešení. Charakterizuje se klasickým, ostrým tvarem hran hliníkových profilů.
"Nový" e-shop
Připravili jsme pro vás zcela nový e-shop. Vše se modernizuje a i my do svého prodeje zařazujeme elektronický obchod.
Jsme největším partnerem společnosti DEDRA v České republice a to nám dovoluje mít ty nejvýhodnější ceny na našem trhu. Podívejte se do našeho E-SHOPU A NAKUPUJTE!
Všechna práva jsou vyhrazená provozovatelem webu.