SHOWROOM: Vendryně 326, 739 94 Vendryně
Plastová okna Gealan
Vlastní navigaceHomePageOkna & Dveře & VrataOknaPlastová okna ∘ Plastová okna Gealan
Systém Gealan S 9000​
Inovativní středové těsnění libovolně kombinovatelné
Nový GEALAN systém S 9000 - jako kombisystém s konstrukční hloubkou 82,5 mm - sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Tato okna uspokojí i nejvyšší nároky.
Systém Gealan S 8000 IQ
Ekonomická efektivnost jako princip
Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci firmy GEALAN na potřeby trhu. Při konstrukci tohoto systému s dorazovým těsněním a konstrukční hloubkou 74 mm se firma soustředila na ekonomickou efektivnost a optimalizaci spotřeby materiálu – pro bezproblémové a ekonomicky efektivní zpracování ze strany výrobců oken.
S 8000 IQ se 4 komorami
Vynikající stabilita díky velkým ocelovým výztužím v rámu a křídle.
Dobrá tepelná a protihluková izolace speciálním uspořádáním komor.
Vysoký komfort čištění díky příslušně dimenzované drážce rámu.
Volitelně v plošně odsazeném provedení s dvojnásobně zkosenou zasklívací lištou nebo v poloplošně odsazeném provedení s kulatou zasklívací lištou.
S 8000 IQ se 6 komorami
Vynikající tepelná izolace díky šesti komorám v osazovacím rámu a křídle.
Velmi dobrá stabilita díky velkým ocelovým výztužím v osazovacím rámu a křídle.
Vysoký komfort čištění díky příslušně dimenzované drážce rámu.
Volitelně v plošně odsazeném provedení s dvojnásobně zkosenou zasklívací lištou nebo v poloplošně odsazeném provedení s kulatou zasklívací lištou.
Systém Gealan S 7000 IQ
Profilový systém S 7000 IQ má konstrukční hloubku 74 mm. Tento do posledního bodu domyšlený systém pěti vnitřních komor zabraňuje vzniku tepelných mostů a optimalizuje termoizolační schopnosti. Doraz středového těsnění je dodatečně opatřen dutými komůrkami. Tím má tento soubor profilů také v oblasti drážky kontinuálních pět komor. Zjištěná hodnota U této kombinace profilu včetně standardní ocelové výztuže Uf = 1,2 W/m²K je extrémně nízká.
Každé okno je jen tak hezké, jako systém profilů, z něhož je zkonstruováno. Proto jsme našemu exkluzívnímu profilu S 7000 IQ přidali některé zvláštní vlastnosti. Vaše okno tak splní všechny nároky na jeho vzhled, které od Vás požadují Vaši zákazníci: harmonické proporce, oblé tvary, úzké šířky viditelných částí a brilantně hladký povrch.
Okna s úzkými šířkami viditelných částí propouštějí do interiérů budov více světla. Systém profilů S 7000 IQ podporuje tento efekt velmi úzkými viditelnými částmi křídel a čelních lišt a dává tak oknu jemný vzhled. O to, aby úzkými konstrukčními prvky neutrpěla stabilita, se starají příslušně dimenzované výztuže v profilech.
Firma GEALAN nabízí její „bezpečnostním profil S 7000 IQ" včetně ochrany proti vloupání. Přesvědčivými konstrukčními argumenty jsou konstrukční hloubka profilu 74 mm, záměrná volba silnějších materiálů a doraz středového těsnění jako dodatečná bariéra. Tyto prvky jsou doplněny bezpečným sešroubováním kování s rámem.
"Nový" e-shop
Připravili jsme pro vás zcela nový e-shop. Vše se modernizuje a i my do svého prodeje zařazujeme elektronický obchod.
Jsme největším partnerem společnosti DEDRA v České republice a to nám dovoluje mít ty nejvýhodnější ceny na našem trhu. Podívejte se do našeho E-SHOPU A NAKUPUJTE!
Všechna práva jsou vyhrazená provozovatelem webu.