SHOWROOM: Vendryně 326, 739 94 Vendryně
Plastová okna Stollar
Vlastní navigaceHomePageOkna & Dveře & VrataOknaPlastová okna ∘ Plastová okna Stollar
Moderní plastová okna se osvědčují prakticky v každém typu budov. Lze je snado využívat jak v případě památkových, tak rodinnch budov, jak pro avangradní kancelářské budovy, tak pro městské bloky. Stylizované profily a ozdobné lišty umožňují dosáhnout stylistickou spojitost oken a fasády budovy s její interiérem.
Plastová okna – přednosti
Moderní, jemná zaoblení a sklony dodávají oknům moderní a harmonický vzhled.
Estetické a neviditelné dosedací lišty zasklení.
13 mm vzdálenost od osy brázdy kování umožňuje použít čepy kování větší tlouštky, jež zajišťují dodatečné zabezpečení proti vloupání.
Specifický tvar a osazení těsnění EPDM ve speciálních drážkách a brázdách zaručuje absolutní těsnost a dlouhou životnost.
Velká armovací komora umožňuje použít ocelové vyztužení, jež zaručuje optimální statiku.
Pětikomorový systém se stavební hloubkou 80 mm zaručuje optimální tepelnou zvukovou izolaci.
5-ti komorový profil
5-ti komorové profily STOLLAR už dnes vyhovují požadavkům, které se budou stavět oknům v budoucnu. Spojují nejmodernější techniku s nejvyšší estetikou provedení. Trvalá konstrukce profilů šířky 70 mm a velké komory s ocelovým výztužením zaručují optimální statické parametry a umožňují výrobu velkorozměrovných oken. 5-ti komorová konstrukce zajišťuje vysoké tepelně a zvukově izolační vlastnosti.
Důležitou výhodou oken od firmy STOLLAR je snížená výška rámu a křídla, což významně zvětšuje zasklenou plochu a zlepšuje prostup světla dovnitř místnosti.
Isotermický průřez profilu
Vícekomorová konstrukce profilu umožňuje dosáhnout vysoké tepelně izolační parametry, významně snižuje teplotní ztráty a následkem toho i náklady na topení.
Svoboda výběru
Originální a harmonické vzory ve spojení s bohatstvím systémových řešení poskytují neomezené možnosti navrhování oken a tím zdůraznění vlastního stylu. Klasické, elegantní linie, kterými vynikají štíhlé profile s výraznými obrysy zaručují nadčasovou eleganci. Pro osoby hledající vyjímečné možnosti kreace svch oken jsme připravily řádu round-line, která vyniká jemným dojmem a lehkým zaoblením. Díky zaobleným obrysům okna působí atraktivním dojmem a dokonale souzní s moderním charakterem interiéru. Různé druhy dosedacích lišt dovolují dodatečně stylizovat okna a sladit je s charakterem interiéru. Okna STOLLAR mají univerzální použití, výborně se osvědčují jak v moderních rodinných a obytových doméch, tak v případě restaurace budov.
Přednosti plastových oken
Okna STOLLAR vynikají vysokou tepelnou izolací, což významně snižuje na minimum ztráty topné energie. Využití systémů recyklace profilů PVC ve výrobním procesu má přímý vliv na ochranu přírodních zdrojů Země.
Klasický tvar slícovaného 5-ti komorového profilů, vysoké tepelně izolační schopnosti, zvuková izolace a ověřená technologická řešení zaručují vysokou kvalitu oken STOLLAR.
"Nový" e-shop
Připravili jsme pro vás zcela nový e-shop. Vše se modernizuje a i my do svého prodeje zařazujeme elektronický obchod.
Jsme největším partnerem společnosti DEDRA v České republice a to nám dovoluje mít ty nejvýhodnější ceny na našem trhu. Podívejte se do našeho E-SHOPU A NAKUPUJTE!
Všechna práva jsou vyhrazená provozovatelem webu.