PRODEJNA A STAVEBNINY: Vendryně 326, 739 94 Vendryně
Střešní okna, typy zasklení
Vlastní navigaceHomePageOkna & Dveře & VrataStřešní okna ∘ Střešní okna, typy zasklení
Standardní typy zasklení
Energeticky úsporné zasklení – U2
Dvojsklo 4H–St16Ar–4T.
Vnější tvrzené sklo, ocelový distanční rámeček, vnitřní sklo s nízkoemisní vrstvou. Vnitřek zasklení vyplněný inertním plynem - argonem.
Energeticky úsporné zasklení – U3
Dvojsklo 4H–Tg16Ar–4T.
Vnější tvrzené sklo, thermo distanční rámeček TGI, vnitřní sklo s nízkoemisní vrstvou. Vnitřek zasklení vyplněný inertním plynem - argonem.
Super energeticky úsporné zasklení – U4
Trojsklo 4HT–St12Ar–4–St12Ar–4T.
Vnější tvrzené sklo, ocelové distanční rámečky, vnitřní sklo s nízkoemisní vrstvou. Vnitřek zasklení vyplněný inertním plynem - argonem.
Super energeticky úsporné zasklení – U5
Trojsklo 4HT–Tg10Kr–4H–Tg10Kr–4HT.
Složené ze tří tvrzených skel tloušťky 4 mm. Krajní skla mají nízkoemisní vrstvu. Obě meziskelní komory mají šířku 10 mm a jsou vyplněny inertním plynem - kryptonem. V zasklení jsou použity thermo distanční rámečky TGI z umělé hmoty.
Super energeticky úsporné zasklení – U6
Trojsklo 6H–Tg18Ar–4HT–Tg18Ar–33.2T.
Složené ze tří skel: vnější tvrzené sklo, prostřední tvrzené sklo s nízkoemisní vrstvou a vnitřní laminované sklo bezpečnostní třídy P2A.
V zasklení jsou dva thermo distanční rámečky TGI. Meziskelní prostory jsou vyplněny inertním plynem - argonem.
Pasivní zasklení – U8
Čtyřsklo 4H–Tg12Kr–4HT–Tg12Kr–4HT–Tg12Kr–4HT.
Skládá se ze čtyř tvrzených skel. Zasklení je vybaveno třemi nízkoemisními vrstvami a thermo distančními rámečky TGI. Meziskelní komory jsou široké 12 mm a jsou vyplněny inertním plynem - kryptonem.
Bezpečnostní zasklení – P2
Dvojsklo 4H–Tg15Ar–33.2T s vnitřním laminovaným bezpečnostním sklem třídy P2A dle normy EN 356, se zvýšenou odolností proti rozbití.
Zasklení je vybaveno vnějším tvrzeným sklem a thermo distančním rámečkem TGI. Vnitřní laminované sklo je složeno ze dvou vrstev skla tloušťky 3 mm, mezi kterými jsou umístěny dvě vrstvy PVB fólie tloušťky 0,76 mm (2x 0,38 mm).
Vnitřek zasklení vyplněný inertním plynem - argonem. Laminované sklo je v zasklení umístěno z vnitřní strany místnosti a je vybaveno nízkoemisní vrstvou.
Omezuje pronikání UV paprsků až o 99%.
Bezpečnostní zasklení – P5
Trojsklo 4HS–Tg10Kr–4HT–Tg8Kr–33.2T s vnitřním laminovaným bezpečnostním sklem třídy P2A dle normy EN 356, se zvýšenou odolností proti rozbití.
Vnější tvrzené sklo se snadno omyvatelným povrchem, vnitřní tvrzené sklo s nízkoemisní vrstvou, vnitřní laminované sklo složené ze dvou vrstev skla tloušťky 3 mm, mezi kterými jsou umístěny dvě vrstvy PVB fólie tloušťky 0,76 mm (2x 0,38 mm), dva thermo distanční rámečky TGI.
Vnitřek zasklení vyplněný inertním plynem - kryptonem. Laminované sklo je v zasklení umístěno z vnitřní strany místnosti a je vybaveno nízkoemisní vrstvou.
Omezuje pronikání UV paprsků až o 99%.
Zasklení proti hluku – R1
Dvojsklo 6H–Tg12Kr–33.2SRT s vnitřním laminovaným bezpečnostním sklem třídy P2A dle normy EN 356, se zvýšenou odolností proti rozbití.
Zasklení je vybaveno vnějším tvrzeným sklem a thermo distančním rámečkem TGI. Vnitřní laminované sklo je složeno ze dvou vrstev skla tloušťky 3 mm, mezi kterými jsou umístěny dvě vrstvy PVB fólie tloušťky 0,76 mm (2x 0,38 mm), dodatečně obsahuje zvukově izolační fólii.
Vnitřek zasklení vyplněný inertním plynem - kryptonem. Laminované sklo je v zasklení umístěno z vnitřní strany místnosti a je vybaveno nízkoemisní vrstvou.
Zasklení proti hluku – R3
Trojsklo 8H–Tg16Ar–4HT–Tg18Ar–33.2SRT s vnitřním laminovaným bezpečnostním sklem třídy P2A dle normy EN 356, se zvýšenou odolností proti rozbití.
Vnější tvrzené sklo, vnitřní tvrzené sklo s nízkoemisní vrstvou, vnitřní laminované sklo složené ze dvou vrstev skla tloušťky 3 mm, mezi kterými jsou umístěny dvě vrstvy PVB fólie tloušťky 0,76 mm (2x 0,38 mm), dodatečně obsahuje zvukově izolační fólii. V zasklení jsou dva thermo distanční rámečky TGI.
Vnitřek zasklení vyplněný inertním plynem - argonem. Laminované sklo je v zasklení umístěno z vnitřní strany místnosti a je vybaveno nízkoemisní vrstvou.
Okna do plochých střech
Super energeticky úsporné zasklení – DU6
Trojsklo s vnitřním laminovaným bezpečnostním sklem třídy P2A dle normy EN 356, se zvýšenou odolností proti rozbití.
Zasklení 6H-18-4HT-18-44.2.T*, 6H-16-4HT-18-55.2.T*.
Skládá se z vnějšího tvrzeného skla tloušťky 6 mm, prostředního tvrzeného skla tloušťky 4 mm s nízkoemisní vrstvou a laminovaného skla s nízkoemisní vrstvou umístěného z vnitřní strany místnosti. Obě meziskelní komory jsou vyplněny inertním plynem - argonem. V zasklení jsou použity thermo distanční rámečky TGI z umělé hmoty.
Pasivní zasklení – DU8
Čtyřsklo s vnitřním laminovaným bezpečnostním sklem třídy P2A dle normy EN 356, se zvýšenou odolností proti rozbití.
Zasklení 6H-10-4HT-12-4HT-12-33.2T*, 6H-10-4GT-12-4HT-12-44.2T*.
Skládá se z vnějšího tvrzeného skla tloušťky 6 mm, dvou prostředních tvrzených skel tloušťky 4 mm s nízkoemisní vrstvou a laminovaného skla s nízkoemisní vrstvou umístěného z vnitřní strany místnosti. Meziskelní komory jsou vyplněny inertním plynem - kryptonem. V zasklení jsou použity thermo distanční rámečky TGI z umělé hmoty.
Pasivní zasklení – U8 (VSG)
Čtyřsklo s vnitřním laminovaným bezpečnostním sklem třídy P2A dle normy EN 356, se zvýšenou odolností proti rozbití.
Zasklení 4H-10-4HT-12-4HT-12-33.2T.
Skládá se ze tří tvrzených skel tloušťky 4 mm a laminovaného skla umístěného z vnitřní strany místnosti. Zasklení je vybaveno třemi nízkoemisními vrstvami a thermo distančními rámečky TGI. Meziskelní komory jsou vyplněny inertním plynem - kryptonem.
* zasklení v závislosti na rozměru
"Nový" e-shop
Připravili jsme pro vás zcela nový e-shop. Vše se modernizuje a i my do svého prodeje zařazujeme elektronický obchod.
Jsme největším partnerem společnosti DEDRA v České republice a to nám dovoluje mít ty nejvýhodnější ceny na našem trhu. Podívejte se do našeho E-SHOPU A NAKUPUJTE!
Všechna práva jsou vyhrazená provozovatelem webu.