PRODEJNA A STAVEBNINY: Vendryně 326, 739 94 Vendryně
Zámková dlažba
Vlastní navigaceHomePageStavba a vše kolem ∘ Zámková dlažba
Nepřehlédnutelnou součástí každého domu je zahrada a terénní úpravy okolí. Právě venkovní dlažba, tedy zpevněné plochy jako chodníky, parkoviště, příjezdové cesty a nájezdy ke garážím nebo terasy a okolí bazénů, mohou svojí úpravou a originalitou stavbu a její styl výtvarně doplnit a esteticky povýšit. Kombinaci estetických a praktických výhod venkovních dlažeb za dostupnou cenu nabízí PRESBETON.
Společnost PRESBETON Nova s. r. o. a PRESBETON Drahotuše s.r.o. patří k předním výrobcům betonového zboží v České republice. Tyto výrobky jsou určeny pro využití jak v soukromém sektoru (okolí rodinných domů, terasy, zahrady aj.), tak i ve veřejném (parky, náměstí, chodníky, cyklostezky, parkoviště aj.).
Systém 4 Rustikal
Vzorová sestava dlažeb, obrubníků, zdicích prvků a schodišťových stupňů, které lze spolu vzájemně kombinovat z hlediska barev a povrchů. Vzorový systém „Rustikal“ vychází z přirozeně vypadájících prvků, které imitují přírodní materiály nebo připomínají časy dávno minulé.
Systém 6 Rustikal
Vzorová sestava dlažeb a zdicích prvků, které lze spolu vzájemně kombinovat z hlediska barev a povrchů. Vzorový systém „Rustikal“ vychází z přirozeně vypadájících prvků, které imitují přírodní materiály nebo připomínají časy dávno minulé.
"Nový" e-shop
Připravili jsme pro vás zcela nový e-shop. Vše se modernizuje a i my do svého prodeje zařazujeme elektronický obchod.
Jsme největším partnerem společnosti DEDRA v České republice a to nám dovoluje mít ty nejvýhodnější ceny na našem trhu. Podívejte se do našeho E-SHOPU A NAKUPUJTE!
Všechna práva jsou vyhrazená provozovatelem webu.